See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych i powierzchni wewnętrznych we wskazanych budynkach zarządzanych przez ZGN.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi w zakresie: Sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych i powierzchni wewnętrznych we wskazanych budynkach zarządzanych przez ZGN w podziale na części: Część I – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 2; Część II – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 3; Część III – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 4; Część IV – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 5.
Internal identifier: DNZP.260.39.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający podzielił zamówienie na cztery części i dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną część zamówienia: Część I – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 2; Część II – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 3; Część III – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 4; Część IV – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 5. Szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzenia postępowania m.in. warunki udziału, podstawy wykluczenia, wymagane dokumenty, zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia opublikowanej na stronie prowadzonego postępowania
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 2
Description: Przedmiot zamówienia w części I obejmuje: sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych zarządzanych przez ZGN, sprzątanie powierzchni wewnątrz wskazanych budynków zarządzanych przez ZGN oraz kompleksowe sprzątanie powierzchni wewnętrznych biurowych w siedzibach ZGN i AOM 2 w przypadku nieobecności osoby zatrudnionej na stanowisku sprzątaczki. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 3/I do swz wraz z załącznikami tj. Zestawieniem powierzchni – Sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych – teren AOM Nr 2 – Załącznik Nr 2 do umowy, Zestawienie powierzchni sprzątanej w budynkach bez obsługi dozorców–teren AOM Nr 2 – Załącznik Nr 2A do umowy; Zestawienie adresowe siedzib ZGN i AOM Nr 2 - Załącznik Nr 2B; Zakres i minimalna częstotliwość prac porządkowych do wykonania w ramach umowy – Załącznik Nr 3 do umowy; Zlecenie – Załącznik Nr 4 do umowy; Protokół wprowadzenia – Załącznik Nr 5 do umowy; Protokół odbioru robót – załącznik Nr 6 do umowy; Oświadczenie o zatrudnieniu na podstawicie stosunku pracy – Załącznik Nr 7 do umowy; Zestawienie do faktury – Załącznik Nr 8 do umowy.
Internal identifier: DNZP.260.39.2026 Część I
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90620000 Snow-clearing services
Lot: LOT-0002
Title: Część II – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 3
Description: Przedmiot zamówienia w części II obejmuje: sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych zarządzanych przez ZGN, sprzątanie powierzchni wewnątrz wskazanych budynków zarządzanych przez ZGN, sprzątanie mechaniczne hal garażowych oraz kompleksowe sprzątanie powierzchni wewnętrznych biurowych w siedzibie AOM 3 w przypadku nieobecności osoby zatrudnionej na stanowisku sprzątaczki. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 3/II do swz wraz z załącznikami tj. Zestawienie powierzchni sprzątanej – teren AOM Nr 3 – Załącznik Nr 2 do umowy; Zestawienie powierzchni sprzątanej– teren AOM Nr 3 place i chodniki – Załącznik Nr 2A do umowy; Zestawienie adresowe siedziby AOM Nr 3 - Załącznik Nr 2B; Zakres i minimalna częstotliwość prac porządkowych do wykonania w ramach umowy – Załącznik Nr 3 do umowy; Zlecenie – Załącznik Nr 4 do umowy; Protokół wprowadzenia – Załącznik Nr 5 do umowy; Protokół odbioru robót – załącznik Nr 6 do umowy; Oświadczenie o zatrudnieniu na podstawicie stosunku pracy – Załącznik Nr 7 do umowy; Zestawienie do faktury – Załącznik Nr 8 do umowy.
Internal identifier: DNZP.260.39.2026 Część II
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90620000 Snow-clearing services, 90914000 Car park cleaning services
Lot: LOT-0003
Title: Część III – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 4
Description: Przedmiot zamówienia w części III obejmuje: sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych zarządzanych przez ZGN, sprzątanie powierzchni wewnątrz wskazanych budynków zarządzanych przez ZGN oraz kompleksowe sprzątanie powierzchni wewnętrznych biurowych w siedzibie AOM 4 w przypadku nieobecności osoby zatrudnionej na stanowisku sprzątaczki. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 3/III do swz wraz z załącznikami tj. Zestawienie powierzchni sprzątanej w budynkach bez obsługi dozorców – teren AOM Nr 4 – Załącznik Nr 2 do umowy; Zestawienie powierzchni – sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych teren AOM Nr 4 – Załącznik Nr 2A do umowy; Zestawienie adresowe siedziby AOM Nr 4 - Załącznik Nr 2B; Zakres i minimalna częstotliwość prac porządkowych do wykonania w ramach umowy – Załącznik Nr 3 do umowy; Zlecenie – Załącznik Nr 4 do umowy; Protokół wprowadzenia – Załącznik Nr 5 do umowy; Protokół odbioru robót – załącznik Nr 6 do umowy; Oświadczenie o zatrudnieniu na podstawicie stosunku pracy – Załącznik Nr 7 do umowy; Zestawienie do faktury – Załącznik Nr 8 do umowy.
Internal identifier: DNZP.260.39.2026 Część III
Lot: LOT-0004
Title: Część IV – teren Administracji Obsługi Mieszkańców Nr 5
Description: Przedmiot zamówienia w części IV obejmuje: sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych zarządzanych przez ZGN, sprzątanie powierzchni wewnątrz wskazanych budynków zarządzanych przez ZGN, utrzymanie porządku i czystości w budynku garażowym (mycie i zamiatanie) przy ul. Jagiellońskiej 47L oraz kompleksowe sprzątanie powierzchni wewnętrznych biurowych w siedzibie AOM 5 w przypadku nieobecności osoby zatrudnionej na stanowisku sprzątaczki. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 3/IV do swz wraz z załącznikami tj. Zestawienie powierzchni – sprzątanie terenów utwardzonych zewnętrznych teren AOM Nr 5 – Załącznik Nr 2 do umowy; Zestawienie powierzchni sprzątanej w budynkach bez obsługi dozorców – teren AOM Nr 5 – Załącznik Nr 2A do umowy, Zestawienie adresowe siedziby AOM Nr 5 - Załącznik Nr 2B; Zakres i minimalna częstotliwość prac porządkowych do wykonania w ramach umowy – Załącznik Nr 3 do umowy; Zlecenie – Załącznik Nr 4 do umowy; Protokół wprowadzenia – Załącznik Nr 5 do umowy; Protokół odbioru robót – załącznik Nr 6 do umowy; Oświadczenie o zatrudnieniu na podstawicie stosunku pracy – Załącznik Nr 7 do umowy; Zestawienie do faktury – Załącznik Nr 8 do umowy.
Internal identifier: DNZP.260.39.2026 Część IV