2. Procedure
Procedure
Title: NZP.272.102.2026 Budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn: „Nowoczesne Centra Onkologiczne: Rozwój AOS i kluczowa rola radioterapii w efektywnym leczeniu nowotworów”
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn: „Nowoczesne Centra Onkologiczne: Rozwój AOS i kluczowa rola radioterapii w efektywnym leczeniu nowotworów” 2. Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, wraz z uzyskaniem na rzecz Zamawiającego wszelkich niezbędnych decyzji, uzgodnień, opinii, pozwoleń i innych dokumentów (jeżeli będzie to konieczne) umożliwiających zgodne z obowiązującymi przepisami wykonanie robót budowlano instalacyjnych i późniejsze użytkowanie nowo wybudowanego budynku. 3. Całość robót należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym (dalej zw. PFU) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Przedmiotowa robota budowlana finansowana jest z: - Programu: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027; Działanie: Infrastruktura zdrowotna FELD.06.03-IZ.00-002/24; Umowa o dofinansowanie projektu nr FELD.06.03-IZ.00-0066/25-00 z dn. 13.10.2025 r. - Środki budżetu województwa łódzkiego
Internal identifier: NZP.272.102.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45215100 Construction work for buildings relating to health
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 51000000 Installation services (except software), 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71247000 Supervision of building work, 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn: „Nowoczesne Centra Onkologiczne: Rozwój AOS i kluczowa rola radioterapii w efektywnym leczeniu nowotworów” 2. Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, wraz z uzyskaniem na rzecz Zamawiającego wszelkich niezbędnych decyzji, uzgodnień, opinii, pozwoleń i innych dokumentów (jeżeli będzie to konieczne) umożliwiających zgodne z obowiązującymi przepisami wykonanie robót budowlano instalacyjnych i późniejsze użytkowanie nowo wybudowanego budynku. 3. Całość robót należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym (dalej zw. PFU) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Przedmiotowa robota budowlana finansowana jest z: - Programu: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027; Działanie: Infrastruktura zdrowotna FELD.06.03-IZ.00-002/24; Umowa o dofinansowanie projektu nr FELD.06.03-IZ.00-0066/25-00 z dn. 13.10.2025 r. - Środki budżetu województwa łódzkiego;