512527-2026 - Competition
Netherlands – Radiators and boilers – Vervanging & installatie CV-combiketels
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Vervanging & installatie CV-combiketels
Description: De opdracht omvat het plannen, coördineren, leveren, demonteren, afvoeren, vervangen, aansluiten, in bedrijf stellen en opleveren van cv-combiketels in bewoonde woningen van het woningbedrijf van de gemeente Koggenland. De opdracht heeft betrekking op de vervanging van 115 cv-combiketels, verdeeld over: • 56 gestapelde woningen; • 59 grondgebonden woningen.
Internal identifier: KGL2026 PRJ-2600098
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44621000 Radiators and boilers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1