2. Procedure
Procedure
Title: Usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania serwisu strony internetowej www.amw.com.pl
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: przeprowadzenie analizy, zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie na serwerze Wykonawcy strony internetowej wraz z systemem CMS (Content Management System) i niezbędnymi funkcjonalnościami w wersji testowej i produkcyjnej, wykonanie niezależnego audytu bezpieczeństwa, wykonanie dokumentacji powdrożeniowej wraz z instrukcją obsługi systemu CMS oraz wykonanie szkoleń dla osób zajmujących się obsługą serwisu, zapewnienie bezpiecznego certyfikatu SSL do wdrożonych serwisów, kodowanie polskich znaków według standardu UTF-8 oraz utrzymanie serwisu i udzielenie wsparcia technicznego przez okres 24 miesięcy od dnia opublikowania serwisu internetowego na domenie zamawiającego. Przedmiotem zamówienia jest również migracja treści z obecnego serwisu. Obecna strona: www.amw.com.pl. Przedmiotem zamówienia jest również przeniesienie na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do stworzonego oprogramowania (tj. kodu źródłowego wytworzonego serwisu, grafik, dokumentacji serwisu). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: BP-DZP.2610.47.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Etapy opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72413000 World wide web (www) site design services
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 7. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy, na poniższych zasadach: 7.1. Element Zamówienia co do którego Zamawiający ma prawo realizacji prawa opcji: kontynuacja utrzymania i hostingu, asysty technicznej i wsparcia (SLA) (Etap VI) po zakończeniu okresu zamówienia podstawowego. 7.2. Realizacja prawa opcji polegać będzie na maksymalnie dwukrotnym przedłużeniu świadczenia usług wsparcia i hostingu o okres 12 miesięcy, licząc od dnia następującego po zakończeniu 24-miesięcznego okresu wsparcia podstawowego (opcja nr 2 zaczynała by się dzień po zakończeniu okresu opcji nr 1), Łączny maksymalny czas świadczenia usług utrzymaniowych, przy założeniu skorzystania z obu praw opcji, wynosi 48 miesięcy (liczone od momentu produkcyjnego uruchomienia serwisu po 8-miesięcznym etapie wdrożeniowym); 7.3. Prawo opcji, realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, określone w załączniku nr 5 do SWZ. 7.4. Ceny jednostkowe dla dostaw realizowanych w ramach prawa opcji będą identyczne jak dla zamówienia podstawowego, określonego w Ofercie Wykonawcy złożonej przez Wykonawcę na wzorze formularza oferty stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ; 7.5. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę, odrębnym pismem na adres poczty elektronicznej; 7.6. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji najpóźniej do 30 dni przed wygaśnięciem obowiązywania okresu wsparcia podstawowego, lub okresu wsparcia w ramach prawa opcji. 7.7. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości.