See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra Energii
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, rozmieszczenie montaż wraz z uruchomieniem odnawialnych źródeł energii, przeszkolenie Użytkowników oraz realizację serwisu posprzedażowego w ramach świadczenia gwarancji w okresie gwarancji (dalej „OZE”): 1) 436 sztuk mikroinstalacji fotowoltaicznych, 2) 293 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej, 3) 26 sztuk instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u. 4) 1 instalacja magazynowania energii z OZE z wykorzystaniem technologii wodorowej wraz z instalacją fotowoltaiczną wytwarzania energii dalej jako „Instalacje”. 2. Zamawiający dzieli zamówienie na dwie części: 1) Część I pn. „Klasyczne OZE”, obejmująca realizację Instalacji opisanych w ust. 1 pkt 1), 2) i 3) niniejszego rozdziału SWZ; 2) Część II pn. „Instalacja wodorowa”, obejmująca realizację Instalacji opisanej w ust. 1 pkt 4) niniejszego rozdziału SWZ.
Internal identifier: ZP.271.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09332000 Solar installation
Additional classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚCI I „Klasyczne OZE”
Description: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, rozmieszczenie montaż wraz z uruchomieniem odnawialnych źródeł energii, przeszkolenie Użytkowników oraz realizację serwisu posprzedażowego w ramach świadczenia gwarancji w okresie gwarancji (dalej „OZE”): 1) 436 sztuk mikroinstalacji fotowoltaicznych, 2) 293 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej, 3) 26 sztuk instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u.
Internal identifier: ZP.271.7.2026/I
Additional nature of the contract: Works
Additional classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules, 31430000 Electric accumulators, 42511110 Heat pumps, 31600000 Electrical equipment and apparatus, 45311200 Electrical fitting work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45310000 Electrical installation work, 45315100 Electrical engineering installation works, 45315300 Electricity supply installations, 71323100 Electrical power systems design services
Quantity: 755 pieces
Options:
Description of the options: 19. Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo opcji polegające na możliwości zlecenia dostawy dodatkowych Instalacji w ilości nie przekraczającej 15% w ujęciu ilościowym.
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ II „Instalacja wodorowa”
Description: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, integracja oraz uruchomienie demonstracyjnej instalacji magazynowania energii wykorzystującej technologię wodorową w ramach systemu. Celem instalacji jest wytwarzanie wodoru z energii elektrycznej, jego magazynowanie oraz późniejsza konwersja zmagazynowanej energii na energię elektryczną, umożliwiająca demonstrację i eksploatację systemu w warunkach rzeczywistych. Instalacja ma mieć charakter mobilny, składający się z modułu wytwórczego i modułu magazynującego wodór.[
Internal identifier: ZP.271.7.2026/II
Main classification (cpv): 31430000 Electric accumulators
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation, 09331200 Solar photovoltaic modules, 42123100 Gas compressors, 44211100 Modular and portable buildings, 44615000 Pressure vessels, 45310000 Electrical installation work, 45315100 Electrical engineering installation works, 45315300 Electricity supply installations, 45333000 Gas-fitting installation work, 71323100 Electrical power systems design services
Quantity: 1 piece