2. Procedure
Procedure
Title: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kołobrzeg - Białogard – Kołobrzeg w terminie 14.09 -12.12.2026 r.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przewozu osób zastępczą komunikacją autobusową na trasie: Kołobrzeg - Białogard, Białogard - Kołobrzeg w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich, w związku z planowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pracami modernizacyjnymi.
Internal identifier: Sz.240.3128.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przewozu osób zastępczą komunikacją autobusową na trasie: Kołobrzeg - Białogard, Białogard - Kołobrzeg w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich, w związku z planowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pracami modernizacyjnymi.