512746-2026 - Competition
Czechia – Public-service buses – Dodávka 3 ks elektrobusů kategorie 11-13 m a 3 ks elektrobusů kategorie 17-18,75 m pro MHD Tábor
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávka 3 ks elektrobusů kategorie 11-13 m a 3 ks elektrobusů kategorie 17-18,75 m pro MHD Tábor
DescriptionPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona. Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektrobusů následující skladby: (i) 3 ks (tři kusy) nových dvounápravových, třídveřových, nízkopodlažních autobusů na elektrický pohon kategorie 11-13 m; (ii) 3 ks (tři kusy) nových třínápravových, čtyřdveřových, kloubových nízkopodlažních auto-busů na elektrický pohon kategorie 17-18,75 m; to vše dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace a která bude tvořit přílohu uzavřené rámcové dohody a kupní smlouvy uzavírané na jejím základě. Předmětem veřejné zakázky jsou dále související dodávky a služby, u kterých povinnost dodat či poskytnout je vyplývá z návrhu rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, a z návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Internal identifierDodávka 3 ks elektrobusů kategorie 11-13 m a 3 ks elektrobusů kategorie 17-18,75 m pro MHD Tábor
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
Additional classification (cpv): 34144910 Electric buses
5. Lot
LotLOT-0001