See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego w ramach Programu Ochrony Ludności I Obrony Cywilnej
Description: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego w ramach Programu Ochrony Ludności I Obrony Cywilnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
Internal identifier: BZP.38.382-24.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 - Videogastroskop
Internal identifier: Pakiet nr 1 - Videogastroskop
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 - Videokolonoskop
Internal identifier: Pakiet nr 2 - Videokolonoskop
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 - Aparat RTG
Internal identifier: Pakiet nr 3 - Aparat RTG
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 - Diatermia Elektrochirurgiczna
Internal identifier: Pakiet nr 4 - Diatermia Elektrochirurgiczna
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 - Aparat do Hemodializy
Internal identifier: Pakiet nr 5 - Aparat do Hemodializy
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6 - Aparat do znieczulania
Internal identifier: Pakiet nr 6 - Aparat do znieczulania