2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA KLASTRA OBLICZENIOWEGO DO HUBA KWANTOWEGO
Description: DOSTAWA KLASTRA OBLICZENIOWEGO DO HUBA KWANTOWEGO
Internal identifier: 79/WCY/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30211000 Mainframe computer
Additional classification (cpv): 48822000 Computer servers, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001