2. Procedure
Procedure
Title: RTG – bioptický sál
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks RTG systému pro bioptický sál. Součástí předmětu plnění je následný bezplatný záruční servis a řádný pozáruční servis. Prohlídka místa plnění: 29. 07. 2026 ve 13:00 hodin
Internal identifier: PZ-2026-0000270, PZ-2026-0000630
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
Additional classification (cpv): 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: PZ-2026-0000270; PZ-2026-0000630
Options:
Description of the options: V souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na navýšení jednotkových cen za servisní činnost, a to o míru inflace vyhlášenou Českým statistickým úřadem za příslušný kalendářní rok. Takové navýšení je možné pouze v případě, že míra vyhlášené inflace bude vyšší než 5 %. V takovém případě budou navýšeny jednotkové ceny za servisní činnost od 1. 4. roku následujícího po ukončení záruční doby. Jednotkové ceny uvedené v servisní smlouvě lze zvýšit pouze formou písemného dodatku k servisní smlouvě.