512930-2026 - Competition
Bulgaria – Ultrasonic heart detector – Доставката и въвеждането в експлоатация на ултразвукова система
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставката и въвеждането в експлоатация на ултразвукова система
DescriptionПредметът на обществената поръчка e доставката и въвеждането в експлоатация на ултразвукова система за специализирани изследвания в кардиологията. Техническите изисквания (характеристики) и функционалните възможности на ултразвуковата система за специализирани изследвания в кардиологията (наричана по-долу „Системата”), обект на настоящата обществена поръчка, са подробно описани в Техническо приложение № 1 към раздел I от документацията за участие в процедурата, представляващо неразделна част от него. В предметът на поръчката се включва и обучение на специалисти на Възложителя за работа с доставената ултразвукова система, както и гаранционно обслужване на системата. Доставка и въвеждане в експлоатация на един брой ултразвуковата система за специализирани изследвания в кардиологията.
Internal identifier597747
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33112100 Ultrasonic heart detector
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionПредметът на обществената поръчка e доставката и въвеждането в експлоатация на ултразвукова система за специализирани изследвания в кардиологията. Техническите изисквания (характеристики) и функционалните възможности на ултразвуковата система за специализирани изследвания в кардиологията (наричана по-долу „Системата”), обект на настоящата обществена поръчка, са подробно описани в Техническо приложение № 1 към раздел I от документацията за участие в процедурата, представляващо неразделна част от него. Доставка и въвеждане в експлоатация на един брой ултразвуковата система за специализирани изследвания в кардиологията.