2. Procedure
Procedure
Title: Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” trīs otrreizējo nostādinātāju atjaunošana Rīgā, Dzintara ielā 60
Description: Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” trīs otrreizējo nostādinātāju atjaunošana Rīgā, Dzintara ielā 60
Internal identifier: RŪ-2026/23
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232421 Sewage treatment works
5. Lot
Lot: LOT-0000