512977-2026 - Competition
Bulgaria – Protective gear – „Доставка на противосрезни ботуши и противосрезни крачоли за работа с моторен трион по обособени позиции за нуждите на Електроразпределение Север АД”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на противосрезни ботуши и противосрезни крачоли за работа с моторен трион по обособени позиции за нуждите на Електроразпределение Север АД”
Description: Предметът на поръчката предвижда да се доставят чрез закупуване на нови, неупотребявани противосрезни ботуши и противосрезни крачоли за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД , както следва: I. Обособена позиция – „Доставка на противосрезни ботуши за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД”; II. Обособена позиция – „Доставка на противосрезни крачоли за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД”.
Internal identifier: 597781
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18143000 Protective gear
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Доставка на противосрезни ботуши за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД”
Description: Предметът на поръчката предвижда да се доставят чрез закупуване на нови, неупотребявани противосрезни ботуши за нуждите на Електроразпределение Север АД , както следва: ​​​​​​​ I. Обособена позиция – „Доставка на противосрезни ботуши за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД”; 1. Противосрезни ботуши и за работа с моторен трион - 720 броя. Забележка: Посочените количества са ориентировъчни и в тях може да настъпи промяна съобразно нуждите на Възложителя
Internal identifier: 597789
Lot: LOT-0002
Title: „Доставка на противосрезни крачоли за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД”
Description: Предметът на поръчката предвижда да се доставят чрез закупуване на нови, неупотребявани противосрезни крачоли за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД , както следва: ​​​​​​​ II. Обособена позиция – „Доставка на противосрезни крачоли за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД” 1. Противосрезни крачоли за работа с моторен трион - 720 брой Забележка: Посочените количества са ориентировъчни и в тях може да настъпи промяна съобразно нуждите на Възложителя
Internal identifier: 597801