2. Procedure
Procedure
Title: PRE – T402 nový (P.0656), stavebně-montážní práce
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavebně-montážní práce akce „PRE – T402 nový (P.0656), stavebně-montážní práce“ v rozsahu stavebních objektů (dále jen „SO“) a provozních souborů (dále jen „PS“) specifikovaných v závazném návrhu Smlouvy o dílo, jež tvoří Přílohu č. 2 Zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je dále specifikován v Zadávací dokumentaci.
Internal identifier: 2026100596
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232220 Substation construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: viz ZD.