513270-2026 - Competition
Netherlands – Solar panels – Zonnepanelen en Energieopslag
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zonnepanelen en Energieopslag
Description: De scope van deze opdracht omvat het ontwerpen, leveren, installeren, in bedrijf stellen en werkend opleveren van zonnepaneelinstallaties en energieopslag (accupakketten) op de in dit document benoemde vijf VRR-locaties. Onder de scope vallen tevens alle benodigde engineering, werkvoorbereiding, veiligheidsmaatregelen, afstemming met opdrachtgever en ketenpartners, en het opleveren van de bijbehorende documentatie (incl. tekeningen, meetstaten en opleverdossier). Na implementatie is opdrachtnemer verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de installaties gedurende minimaal 4 jaar. Circa 210 kWp aan zonnepanelen. Circa 125 kW aan accucapaciteit. Op in totaal 5 gebouwen.
Internal identifier: 1153976
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331000 Solar panels
Additional classification (cpv): 31600000 Electrical equipment and apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Er is geen sprake van percelen. Zie de aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De zesde locatie zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten.