2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на защитни каски с интегрирани защитни елементи по обособени позиции за нуждите на Електроразпределение Север АД
Description: Предметът на поръчката предвижда да се доставят чрез закупуване на нови, неупотребявани защитни каски с интегрирани защитни елементи за защита на главата при работа по електросъоръжения по обособени позиции за нуждите на Електроразпределение Север АД , както следва: Обособена позиция №1– Доставка на каска ударозащитна и електрозащитна с вграден визьор за нуждите на Електроразпределение Север АД; Обособена позиция №2– Доставка на каски ударозащитни и електрозащитни с козирка и предпазен щит за лице (лицев екран) за нуждите на Електроразпределение Север АД; Обособена позиция №3 – Доставка на предпазна каска комбинирана за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД.
Internal identifier: 598003
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18444200 Hard hats
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка на каска ударозащитна и електрозащитна с вграден визьор за нуждите на Електроразпределение Север АД
Description: Предметът на поръчката предвижда да се доставят чрез закупуване на нови, неупотребявани защитни каски с интегрирани защитни елементи за защита на главата при работа по електросъоръжения по обособени позиции за нуждите на Електроразпределение Север АД , както следва: Обособена позиция №1– Доставка на каска ударозащитна и електрозащитна с вграден визьор за нуждите на Електроразпределение Север АД 1. Каска ударозащитна и електрозащитна с вграден визьор - 720 броя Забележка: Посочените количества са ориентировъчни и в тях може да настъпи промяна съобразно нуждите на Възложителя.
Internal identifier: 598020
Lot: LOT-0002
Title: Доставка на каски ударозащитни и електрозащитни с козирка и предпазен щит за лице (лицев екран) за нуждите на Електроразпределение Север АД
Description: Предметът на поръчката предвижда да се доставят чрез закупуване на нови, неупотребявани защитни каски с интегрирани защитни елементи за защита на главата при работа по електросъоръжения по обособени позиции за нуждите на Електроразпределение Север АД , както следва: Обособена позиция №2– Доставка на каски ударозащитни и електрозащитни с козирка и предпазен щит за лице (лицев екран) за нуждите на Електроразпределение Север АД 1. Каски ударозащитни и електрозащитни с козирка, клас 00 - 1100 броя; 2. Предпазен щит за лице ( *Комплект от лицев екран и държач за защитна каска клас 00 комплект*) - 1100 комплекта Забележка: Посочените количества са ориентировъчни и в тях може да настъпи промяна съобразно нуждите на Възложителя.
Internal identifier: 598028
Lot: LOT-0003
Title: Доставка на предпазна каска комбинирана за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД
Description: Предметът на поръчката предвижда да се доставят чрез закупуване на нови, неупотребявани защитни каски с интегрирани защитни елементи за защита на главата при работа по електросъоръжения по обособени позиции за нуждите на Електроразпределение Север АД , както следва: Обособена позиция №3 - Доставка на предпазна каска комбинирана за работа с моторен трион за нуждите на Електроразпределение Север АД 1. Предпазна каска комбинирана за работа с моторен трион - 550 броя; 2. Предпазен щит (визьoр) за лице за работа с моторен трион (*Комплект от лицев екран и държач за защитна каска за работа с моторен трион комплект*) - 550 броя; 3. Антифони** ( **Изделието трябва да е съвместимо с позиция 1 и позиция 2) - 550 броя. Забележка: Посочените количества са ориентировъчни и в тях може да настъпи промяна съобразно нуждите на Възложителя.
Internal identifier: 598036