513321-2026 - Competition
Lithuania – Software package utilities – Geografinių informacinių sistemų ArcGIS programinės įrangos licencijos (LK)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleGeografinių informacinių sistemų ArcGIS programinės įrangos licencijos (LK)
DescriptionŠiuo pirkimu planuojama įsigyti geografinių informacinių sistemų ArcGIS programinės įrangos licencijas. Detalesnis aprašymas nurodytas specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede "Techninė specifikacija". Pirkimas vykdomas pagal Lietuvos kariuomenės pateiktą pirkimo paraišką Nr. 20863.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48700000 Software package utilities
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0