513368-2026 - Competition
Slovakia – Road equipment – DNS_Zastávkový mobiliár
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Works - Services
2. Procedure
Procedure
Title: DNS_Zastávkový mobiliár
Description: Predmetom zákazky je zriadenie DNS, ktorý bude slúžiť najmä na zadávanie zákaziek dodávok vybraného sortimentu vybavenia zástaviek mestskej hromadnej dopravy, ktoré sú bežne dostupné na trhu, vrátane jeho inštalácie a to najmä: • Zastávkový prístrešok • Označník zastávky, pozostávajúci z: o hlavy označníka – označenie zastávka/piktogram dopravného prostriedku/DPB o informačných modulov – názov zastávky, nástupišťa, čísla liniek, o vitríny na cestovné poriadky s plochou na piktogramy a QR kódy • Lavička • Zábradlie • Odpadkový kôš • Informačná vitrína s priestorom na piktogramy, QR kódy • Elektronická informačná tabuľa • E papier, • Bezpečnostná kamera, • elektronický výstražný systém Panic/alarm/help tlačidlo • Stojan na bicykle • Mechanické usmerňovače davu • Zábrany proti pádu pod dopravný prostriedok Dynamický nákupný systém (ďalej ako „DNS“) sa vytvára na obdobie 48 mesiacov od jeho zriadenia.
Internal identifier: NL DNS 2/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works, Services
Main classification (cpv): 34920000 Road equipment
Additional classification (cpv): 34928440 Bus-stop posts, 34942000 Signalling equipment, 34992200 Road signs, 35261000 Information panels, 39113300 Bench seats, 39113000 Miscellaneous seats and chairs, 39224340 Bins, 44212321 Bus shelters, 44212320 Miscellaneous structures, 45213315 Bus-stop shelter construction work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45310000 Electrical installation work, 45233293 Installation of street furniture, 45340000 Fencing, railing and safety equipment installation work, 51110000 Installation services of electrical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom verejného obstarávania je zriadenie DNS, ktorý bude slúžiť najmä na zadávanie zákaziek dodávok vybraného sortimentu vybavenia zástaviek mestskej hromadnej dopravy, ktoré sú bežne dostupné na trhu, vrátane jeho inštalácie a to najmä: • Zastávkový prístrešok • Označník zastávky, pozostávajúci z: o hlavy označníka – označenie zastávka/piktogram dopravného prostriedku/DPB o informačných modulov – názov zastávky, nástupišťa, čísla liniek, o vitríny na cestovné poriadky s plochou na piktogramy a QR kódy • Lavička • Zábradlie • Odpadkový kôš • Informačná vitrína s priestorom na piktogramy, QR kódy • Elektronická informačná tabuľa • E papier, • Bezpečnostná kamera, • elektronický výstražný systém Panic/alarm/help tlačidlo • Stojan na bicykle • Mechanické usmerňovače davu • Zábrany proti pádu pod dopravný prostriedok Dynamický nákupný systém (ďalej ako „DNS“) sa vytvára na obdobie 48 mesiacov od jeho zriadenia.