513395-2026 - Competition
Greece – Miscellaneous food products – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ τροφίμων για τους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και την Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, καθώς και Υπηρεσιών τροφοδοσίας (catering) για τις ανάγκες του Δήμου, για χρονικό διάστημα 24 μηνών
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleΠΡΟΜΗΘΕΙΑ τροφίμων για τους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και την Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, καθώς και Υπηρεσιών τροφοδοσίας (catering) για τις ανάγκες του Δήμου, για χρονικό διάστημα 24 μηνών
DescriptionΠΡΟΜΗΘΕΙΑ τροφίμων για τους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και την Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, καθώς και Υπηρεσιών τροφοδοσίας (catering) για τις ανάγκες του Δήμου, για χρονικό διάστημα 24 μηνών
Internal identifierΑΜ 145/25
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleΠρομήθεια τροφίμων για τους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και την Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, καθώς και Υπηρεσιών τροφοδοσίας (catering) για τις ανάγκες του Δήμου, για χρονικό διάστημα 24 μηνών
DescriptionΠρομήθεια τροφίμων για τους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και την Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, καθώς και Υπηρεσιών τροφοδοσίας (catering) για τις ανάγκες του Δήμου, για χρονικό διάστημα 24 μηνών