513417-2026 - Competition
Lithuania – Medical equipments – MEDICININĖ ĮRANGA II INTENSYVIOS TERAPIJOS SK.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleMEDICININĖ ĮRANGA II INTENSYVIOS TERAPIJOS SK.
DescriptionMEDICININĖ ĮRANGA II INTENSYVIOS TERAPIJOS SK.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
Title1.Sunkių kvėpavimo takų rinkinys
Internal identifier1
LotLOT-0002
Title2.Bronchoskopas
Internal identifier2
LotLOT-0003
Title3.Infuzinė tūrinė pompa infuzinei terapijai
Internal identifier3
LotLOT-0004
Title4. Automatiniai švirkštai su infuzinių pompų stotele (su vežimėliu)
Internal identifier4
LotLOT-0005
Title5.Infuzinių tirpalų šildymo priemonės
Internal identifier5
LotLOT-0006
Title6.Infuzinių tirpalų termostatas
Internal identifier6
LotLOT-0007
Title7.Kraujo komponentų greitojo atšildymo prietaisas
Internal identifier7
LotLOT-0008
Title8.Infuzinė tūrinė pompa enterinei mitybai
Internal identifier8