See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām
Description: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām
Internal identifier: SIA RNP 2026/27
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Centrs - Vecrīga
Lot: LOT-0002
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Centrs (izņemot Vecrīgu)
Lot: LOT-0003
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Austrumi
Lot: LOT-0004
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Daugava
Lot: LOT-0005
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Jugla
Lot: LOT-0006
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Ziemeļi
Lot: LOT-0007
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Pārdaugava- Zemgale
Lot: LOT-0008
Title: Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija Pārdaugava- Kurzeme