513506-2026 - Competition
Croatia – School furniture – Nabava opreme i namještaja za opremanje OŠ J.Dobrile
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleNabava opreme i namještaja za opremanje OŠ J.Dobrile
DescriptionNabava namještaja, opreme i informatičke opreme za potrebe opremanja Osnovne škole Jurja Dobrile u Rovinju ulica Stanka Pauletića 8
Internal identifier2026-02-I-RO-001-O
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
LotLOT-0001
TitleNAMJEŠTAJ I ŠKOLSKA OPREMA OŠ JURJA DOBRILE ROVINJ-ROVIGNO
DescriptionPredmet ove grupe postupka nabave je nabava namještaja i školske opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Internal identifier2026-02-I-RO-001-O-1
Additional classification (cpv): 39292100 Blackboards, 39112000 Chairs, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 37000000 Musical instruments, sport goods, games, toys, handicraft, art materials and accessories, 39143210 Dining tables, 39112100 Dining chairs, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
LotLOT-0002
TitleNabava informatičke opreme za potrebe opremanja OŠ Jurja Dobrile Rovinj
DescriptionPredmet ove grupe postupka nabave je nabava informatičke opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Internal identifier2026-02-I-RO-001-O-2
Additional classification (cpv): 30213300 Desktop computer, 30213100 Portable computers, 30213200 Tablet computer, 32342100 Headphones