513550-2026 - Competition
Poland – Emergency and security equipment – Dostawy do kopalń JSW S.A. filtrów przeciwpyłowych do półmasek 3M, pochłaniaczy oraz filtrów do pochłaniaczy z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawy do kopalń JSW S.A. filtrów przeciwpyłowych do półmasek 3M, pochłaniaczy oraz filtrów do pochłaniaczy z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Previous notice782888-2025
Internal identifier45/PM/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedure2025/S 228-782888
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment
5. Lot
LotLOT-0002
TitleZadanie 1 - Filtr p/pyłowy 6035 P3R lub równoważny do półmasek 3M 7500 w ilości 340 058 szt.
Internal identifier45/PM/26 - Zadanie 1
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
LotLOT-0003
TitleZadanie 2 - Filtr przeciwpyłowy P2 R 5925 lub równoważny do pochłaniacza 3M 6075 A1 + formaldehyd w ilości 130 600 szt.
Internal identifier45/PM/26 - Zadanie 2
LotLOT-0004
TitleZadanie 3 - Pochłaniacz 3M 6075 A1 + formaldehyd lub równoważny do półmaski 3M 7500 w ilości 10 249 szt.
Internal identifier45/PM/26 - Zadanie 3