See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Prijevoz učenika osnovnih škola Vukovarsko-srijemske županije
Description: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola kojima je osnivač Vukovarsko-srijemska županija. Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Odabrani ponuditelj obvezan je svakom učeniku koji ostvaruje uvjete za prijevoz izdati identifikacijsku kartu na njegovo ime, a koja vrijedi za vrijeme trajanja školske godine, odnosno za vrijeme važenja ugovora o prijevozu, temeljem koje će učenik imati osiguran prijevoz od mjesta stanovanja do mjesta škole. Prijevoz učenika osnovnih škola potrebno je obavljati visokokvalitetnim autobusima koji zadovoljavaju norme iz Pravilnika o uvjetima koje moraju ispunjavati autobusi kojima se organizirano prevoze djeca (NN 100/08 i 20/09), odnosno prijevoz će se obavljati i putem osobnog vozila kategorije M1 kapaciteta 7+1 ili 8+1 koja moraju zadovoljiti uvjete iz važećeg Pravilnika o posebnim uvjetima za vozila kojima se obavlja javni cestovni prijevoz i prijevoz za vlastite potrebe.
Internal identifier: NVV-26-2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola kojima je osnivač Vukovarsko-srijemska županija. Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Odabrani ponuditelj obvezan je svakom učeniku koji ostvaruje uvijete za prijevoz izdati identifikacijsku kartu na njegovo ime, a koja vrijedi za vrijeme trajanja školske godine, odnosno za vrijeme važenja ugovora o prijevozu, temeljem koje će učenik imati osiguran prijevoz od mjesta stanovanja do mjesta škole. Prijevoz učenika potrebno je obavljati visoko kvalitetnim autobusima koji zadovoljavaju norme iz Pravilnika o uvjetima koje moraju ispunjavati autobusima kojima se organizirano prevoze djeca (NN 133/25), odnosno osobnim vozilom kategorije M1 kapaciteta 7+1 ili 8+1 koja moraju zadovoljiti uvjete iz važećeg Pravilnika o posebnim uvjetima za vozila kojima se obavlja javni cestovni prijevoz i prijevoz za vlastite potrebe, sve sukladno troškovniku. Ukoliko dođe do kvara vozila prilikom prijevoza djece, Izvršitelj se obvezuje u najkraćem mogućem roku poslati odgovarajuće zamjensko vozilo koje će djecu prevesti do odredišta. Ukoliko dođe do promjene vozila za koje je Izvršitelj dostavio podatke u ponudi, isti je dužan dostaviti Naručitelju podatke o novom vozilu koje angažira koji mora zadovoljiti sve uvjete tražene u Dokumentaciji o nabavi te minimalnu kvalitetu ponuđenu sukladno kriteriju za odabir, odnosno navedena zamjena neće biti moguća ukoliko bi isto utjecalo na drugačije rangiranje ponuda da je ponuditelj već u ponudi predložio navedeno vozilo. Ponuditelj je dužan organizirati prijevoz učenika na način da učenici ne borave u prostoru škole više od 30 minuta prije/poslije vremena označenog kao početak/završetak nastave. Ukoliko pojedina škola tijekom važenja Ugovora planira promijeniti vrijeme održavanja nastave o istom je obvezna obavijestiti Naručitelja i Izvršitelja te se Izvršitelj obvezuje prilagoditi novom početku/završetku nastave sukladno ugovorenom broju dovoza i odvoza po pojedinim relacijama.