513597-2021 - ResultRomania-București: Textbooks
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achizitia de manuale scolare pentru clasele a III-a si aIV-a
Reference number: 42470121_2021_PAAPD1167587
II.1.2.
Main CPV code
22112000 Textbooks
II.1.4.
Short description
Achizitia de manuale scolare pentru clasa a III-a si a IV-a, conform caietului de sarcini atasat in SEAP
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Religie - Cultul Romano-Catolic de limbă maghiară
Lot No: 331
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Religie - Cultul Romano-Catolic de limbă maghiară - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Adventist de ziua a Şaptea - clasa a IV-a
Lot No: 424
Religie - Cultul Adventist de ziua a Şaptea - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Arte vizuale și abilități practice -clasa a IV-a
Lot No: 401
Arte vizuale și abilități practice - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă
Lot No: 323
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni)
Lot No: 329
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă slovacă
Lot No: 313
Limba și literatura maternă slovacă - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare
Lot No: 319
Muzică și mișcare - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba rromani - clasa a IV-a
Lot No: 402
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba rromani - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă croată
Lot No: 320
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă croată- conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Adventist de ziua a Şaptea
Lot No: 324
Religie - Cultul Adventist de ziua a Şaptea - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Evanghelic CA - în limba germană
Lot No: 326
Religie - Cultul Evanghelic CA - în limba germană - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă croată - clasa a IV-a
Lot No: 411
Limba și literatura maternă croată - clasa a IV-a-conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Științe ale naturii
Lot No: 332
Științe ale naturii - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă
Lot No: 322
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Arte vizuale și abilități practice
Lot No: 301
Limba modernă germană
Lot No: 306
Limba modernă germană - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Creștin după Evanghelie -clasa a IV-a
Lot No: 425
Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Evanghelic CA - în limba germană - clasa a IV-a
Lot No: 426
Religie - Cultul Evanghelic CA - în limba germană - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Reformat - în limba maghiară - clasa a IV-a
Lot No: 430
Religie - Cultul Reformat - în limba maghiară - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă croată - clasa a IV-a
Lot No: 419
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă croată - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Creștin după Evanghelie
Lot No: 325
Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă
Lot No: 317
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Romano-Catolic de limbă maghiară - clasa a IV-a
Lot No: 431
Religie - Cultul Romano-Catolic de limbă maghiară - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Științe ale naturii - clasa a IV-a
Lot No: 432
Științe ale naturii - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă croată
Lot No: 310
Limba și literatura maternă croată - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare - clasa a IV-a
Lot No: 418
Muzică și mișcare - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Geografie - clasa a IV-a
Lot No: 404
Geografie - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă spaniolă
Lot No: 308
Limba modernă spaniolă - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Istorie- clasa a IV-a
Lot No: 405
Istorie- clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă - clasa a IV-a
Lot No: 416
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba rromani
Lot No: 302
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba rromani - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă italiană
Lot No: 312
Limba și literatura maternă italiană- conform caietului de sarcini
Educație civică - clasa a IV-a
Lot No: 403
Educație civică- conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă germană
Lot No: 315
Matematică
Lot No: 318
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă - clasa a IV-a
Lot No: 422
22472000 Instruction manuals
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă
Lot No: 316
Limba și literatura maternă germană
Lot No: 311
Limba și literatura maternă germană - conform caietului de sarci publicat in SEAP
Religie - Cultul Greco-Catolic - clasa a IV-a
Lot No: 427
Limba modernă spaniolă -clasa a IV-a
Lot No: 409
Limba modernă spaniolă -clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă engleză - clasa a IV-a
Lot No: 406
Limba modernă engleză - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Ortodox - clasa a IV-a
Lot No: 428
Religie - Cultul Ortodox - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) - clasa a IV-a
Lot No: 429
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Greco-Catolic
Lot No: 327
Religie - Cultul Greco-Catolic - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă rromani - clasa a IV-a
Lot No: 421
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă rromani - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă ucraineană - clasa a IV-a
Lot No: 423
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă ucraineană - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă germană
Lot No: 321
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă germană- conform caietului e sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă bulgară
Lot No: 309
Limba și literatura maternă bulgară - conform caietului de sarcini
Limba și literatura română - clasa a IV-a
Lot No: 414
Limba și literatura română - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă francez clasa a IV-a
Lot No: 407
Limba modernă francez clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - clasa a IV -a
Lot No: 415
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - clasa a IV -a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Matematică - clasa a IV-a
Lot No: 417
Matematică - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă italiană - clasa a IV-a
Lot No: 413
Limba și literatura maternă italiană - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Ortodox
Lot No: 328
Religie - Cultul Ortodox - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă franceză
Lot No: 305
Limba modernă franceză- conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura română
Lot No: 314
Limba și literatura română - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educație civică
Lot No: 303
Educație civică - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă italiană
Lot No: 307
Limba modernă italiană - conform caietului de sarci publicat in SEAP
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă germană - clasa a IV-a
Lot No: 420
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă germană - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă engleză
Lot No: 304
Limba modernă engleză - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie - Cultul Reformat - în limba maghiară
Lot No: 330
Religie - Cultul Reformat - în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă germană - clasa a IV-a
Lot No: 412
Limba și literatura maternă germană - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă bulgară - clasa a IV-a
Lot No: 410
Limba și literatura maternă bulgară - clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă germană -clasa a IV-a
Lot No: 408
Limba modernă germană -clasa a IV-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP