2. Procedure
Procedure
Title: Oranizacinės kultūros pokyčio kūrimo paslaugos
Description: Pirkimo Nr. 4139 Organizacinės kultūros transformacijos (grįstos agility principais) įgyvendinimui, perkamos konsultacinės, fasilitavimo ir analitinės (rezultatų apibendrinimo ir dokumentavimo) paslaugos, skirtos esamos organizacinės kultūros įvertinimui, transformacijos tikslų ir prioritetų nustatymui, vadovų ir komandų įgalinimui, sprendimų priėmimo praktikų tobulinimui bei pasirinktų transformacijos principų integravimui į kasdienę organizacijos veiklą.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79414000 Human resources management consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0