2. Procedure
Procedure
Title: Lietuvos žemės ir maisto ūkio, tautinio paveldo produktų ir patiekalų ekspozicijos įrengimo ir aptarnavimo paslaugos
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti Lietuvos žemės ir maisto ūkio, tautinio paveldo produktų ir patiekalų ekspozicijos įrengimo ir aptarnavimo paslaugas. Ekspozicija turi būti įrengta tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė“, vyksiančioje 2027 m. sausio 15 – 24 d. Berlyne, Vokietijoje . Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0