513650-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Modernizacja urządzeń sieci OST 112 w węzłach OST 112 – umowa ramowa
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleModernizacja urządzeń sieci OST 112 w węzłach OST 112 – umowa ramowa
Description1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja urządzeń sieci OST 112 w węzłach OST 112 – umowa ramowa Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ: projekcie umowy oraz opisie przedmiotu zamówienia
Internal identifier165/BŁiI/26/MR
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Description1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja urządzeń sieci OST 112 w węzłach OST 112 – umowa ramowa Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ: projekcie umowy oraz opisie przedmiotu zamówienia.