2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych z podziałem na 2 zadania
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych z podziałem na 2 zadania: Zadanie Nr 1 – dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych, Zadanie Nr 2 – dostawa łóżka przeznaczonego do opieki nad pacjentami bariatrycznymi wraz z akcesoriami.
Internal identifier: TZ.383.55.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192120 Hospital beds
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie Nr 1 – dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych
Description: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 1 określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. Wymagane parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia oraz wymagane warunki w zakresie gwarancji, serwisu, szkoleń dla Zadania Nr 1 określa Załącznik Nr 2/1a do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Internal identifier: Zadanie Nr 1
Options:
Description of the options: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji ( art. 441 ustawy Pzp), tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych, pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie Nr 2 – dostawa łóżka przeznaczonego do opieki nad pacjentami bariatrycznymi wraz z akcesoriami
Description: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla Zadania Nr 2 określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Internal identifier: Zadanie Nr 2