2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa płynów, detergentów do mycia i płukania oraz odkamieniania i nabłyszczania myjek, środków do czyszczenia i pielęgnacji stali szlachetnej oraz preparatów czyszczących dla Jednostek USK Nr 1 w Lublinie
Description: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa płynów, detergentów do mycia i płukania oraz odkamieniania i nabłyszczania myjek, środków do czyszczenia i pielęgnacji stali szlachetnej oraz preparatów czyszczących dla Jednostek USK Nr 1 w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1-7 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza rozwiązań równoważnych. 5. W przypadku gdy w dokumentacji zostały wskazane, znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty - Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych. Zamawiający wskaże w opisie przedmiotu zamówienia kryteria stosowane w celu oceny równoważności. 6. Szczegółowe dane bezwzględnie wymagane do właściwej identyfikacji wyrobu winny być umieszczone na każdym opakowaniu oraz na opakowaniu zewnętrznym i muszą zawierać co najmniej: a. nazwę handlową; b. nr katalogowy c. producenta d. datę / termin ważności
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39831250 Rinsing solutions
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie 1
Description: Środek do łącznego mycia i dezynfekcji pojemników sterylizacyjnych Płynny, alkaliczny środek do mycia w myjniach dezynfektorach Płynny środek płuczący zawierający środki powierzchniowo czynne Płynny, słabo pieniący, neutralny środek dezynfekcyjny Alkaliczny środek do mycia kaczek i basenów, Kwaśny produkt płuczący Preparat do ręcznej pielęgnacji narzędzi chirurgicznych
Lot: LOT-0002
Title: zadanie 2
Description: Łagodny detergent zasadowy - 2 pozycje
Lot: LOT-0003
Title: zadanie 3
Description: Środek zmiękczająco-płuczący
Lot: LOT-0004
Title: zadanie 4
Description: Płynny preparat odkamieniająco-nabłyszczający
Lot: LOT-0005
Title: zadanie 5
Description: Środek do czyszczenia stali szlachetnej
Lot: LOT-0006
Title: zadanie 6
Description: Środek do pielęgnacji stali szlachetnej
Lot: LOT-0007
Title: zadanie 7
Description: Przyjazny dla skóry preparat czyszczący