2. Procedure
Procedure
Title: Usługa wytworzenia, dostawy oraz utrzymania systemu informatycznego propagującego dynamiczną i statyczną informację pasażerską wraz z zarządzaniem nośnikami elektronicznymi ją prezentującymi.
Description: 1) Przedmiotem zamówienia łącznie są: 1. Dostawa Centralnego Systemu Informacji Pasażerskiej WTP (cSIP), składającego się co najmniej z: a) centralnej aplikacji publikującej dane rozkładowe w formacie GTFS/NeTEx, propagującej treści pasażerskie oraz nadzorującej nośniki e-ink informacji pasażerskiej, b) komponentu aplikacji modelującego predykcję odjazdu pojazdów WTP z przystanków komunikacji miejskiej i prezentującego ją na nośnikach e-ink oraz publikującego dane o lokalizacji pojazdów w formacie GTFS-RT/SIRI, i który będzie realizował co najmniej poniższe potrzeby podróżnych: - zapewniał łatwy dostęp do rozkładów jazdy i tras; - zapewniał szybką informację o opóźnieniach, zmianach lub awariach; - zapewniał intuicyjną i jednoznaczną dynamiczną i statyczną informację przystankową (offline i online). Ponadto, system będzie umożliwiał: - szybką aktualizację informacji przystankowej w przypadku zmian przebiegu linii autobusowych lub tramwajowych; - szybką i masową aktualizację rozkładów jazdy w przypadku ich zmiany; - prezentowanie informacji dodatkowych (powiadomień, ostrzeżeń) na nośnikach- wykorzystywanych przez ZTM, w tym na wszystkich lub wybranych przystankach (poprzez system tablic elektronicznych). 2. Utrzymanie w sprawności działania dostarczonego oprogramowania. 3. Świadczenie usług wsparcia i gwarancji przez okres 60 miesięcy od odbioru oprogramowania. 2) Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp przez cały okres realizacji Przedmiotu Zamówienia: Kierownika Projektu - zgodnie z zapisami § 6 projektu Umowy. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac i ich realizacji określa Załącznik nr 1 do Umowy oraz Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: 092/2026/FZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212517 IT software development services
Additional classification (cpv): 72265000 Software configuration services, 72263000 Software implementation services, 72268000 Software supply services, 72267000 Software maintenance and repair services, 48000000 Software package and information systems, 48460000 Analytical, scientific, mathematical or forecasting software package, 48219700 Communications server software package, 48600000 Database and operating software package, 48800000 Information systems and servers, 64212500 General Packet Radio Services (GPRS) services, 71248000 Supervision of project and documentation, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72212610 Database software development services, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services, 72265000 Software configuration services, 72263000 Software implementation services, 72267000 Software maintenance and repair services, 48000000 Software package and information systems, 48460000 Analytical, scientific, mathematical or forecasting software package, 48219700 Communications server software package, 48600000 Database and operating software package, 48800000 Information systems and servers, 64212500 General Packet Radio Services (GPRS) services, 71248000 Supervision of project and documentation, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72212610 Database software development services, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 30200000 Computer equipment and supplies