2. Procedure
Procedure
Title: dostawa i wdrożenie systemu oprogramowania szpitalnego HIS w ramach realizacji zadania „Poprawa poziomu dojrzałości cyfrowej w Powiatowym Centrum Medycznym Spółka z o.o. w Braniewie poprzez rozbudowę infrastruktury IT” w ramach Priorytetu 01 Gospodarka Działania 01.07 E-zdrowie, z Programu Regionalnego – Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 – współfinansowanego ze środków Europejskie
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wymagania w zakresie funkcjonalności, wdrożenia , gwarancji, nadzoru autorskiego, pełnego wsparcia technicznego wraz z aktualizacją, serwisu, szkolenia personelu) został zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ 3. Przedmiot zamówienia obejmuje : Zadanie 1 Dostawę i wdrożenie systemu oprogramowania szpitalnego HIS w tym: a) Szkolenie dla personelu szpitala w zakresie użytkowania systemu oraz bezpieczeństwa danych, b) Optymalizację konfiguracji środowiska IT, w tym jego „utwardzenie” dla zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania danych, Zadnie 2 Integrację wdrożonego systemu z użytkowanymi systemami dziedzinowymi: RIS oraz LIS. Zadanie 3Wdrożenie e-usług zdrowotnych – wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ. 4. Wdrożenie systemu oprogramowania szpitalnego HIS ma na celu poprawę jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta.
Internal identifier: PCM/ZP 294/28/2026.PN.MD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 79632000 Personnel-training services
5. Lot
Lot: LOT-0001