513840-2026 - Competition
Poland – Vehicles for the emergency services – Dostawa 2 sztuk średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa 2 sztuk średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia dla części I i II zamówienia. Część I zamówienia – dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego– zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia z prawem opcji dodatkowego jednego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Część II zamówienia – dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego– zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia z prawem opcji dodatkowego jednego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający w ramach prawa opcji do każdej z części zamówienia przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Internal identifierWL.2370.12.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment, 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego - część I zamówienia.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczogaśniczego zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia dla części I zamówienia. Część I zamówienia – dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego– zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia z prawem opcji dodatkowego jednego średniego samochodu ratowniczo gaśniczego. Zamawiający w ramach prawa opcji części I zamówienia przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a)uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Internal identifierWL.2370.12.2026 część I zamówienia
Quantity1 piece
Options
Description of the optionsW ramach prawa opcji dla części I zamówienia Zamawiający przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Cena jednostkowa za 1 sztukę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach prawa opcji będzie odpowiadać cenie 1 sztuki samochodu w ramach zamówienia podstawowego.
LotLOT-0002
TitleDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego - część II zamówienia.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczogaśniczego zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia dla części II zamówienia. Część II zamówienia – dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego– zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia z prawem opcji dodatkowego jednego średniego samochodu ratowniczo gaśniczego. Zamawiający w ramach prawa opcji części II zamówienia przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a)uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Internal identifierWL.2370.12.2026 część II zamówienia
Description of the optionsW ramach prawa opcji dla części II zamówienia Zamawiający przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Cena jednostkowa za 1 sztukę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach prawa opcji będzie odpowiadać cenie 1 sztuki samochodu w ramach zamówienia podstawowego.