513922-2026 - Competition
Bulgaria – Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts – „Доставка чрез закупуване на зърнени култури, картофи, зеленчуци, плодове и черупкови плодове за нуждите на ТП „ДЛС-КОРМИСОШ”, за срок от 12 месеца“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка чрез закупуване на зърнени култури, картофи, зеленчуци, плодове и черупкови плодове за нуждите на ТП „ДЛС-КОРМИСОШ”, за срок от 12 месеца“
DescriptionПредметът на обществената поръчка включва периодична доставка чрез закупуване на царевица на зърнo, овес на зърно, eчемик на зърно, фрах фуражен и земна ябълка за нуждите на ТП „ДЛС-КОРМИСОШ“. Пълно описание на поръчката се съдържа в Техническата спецификация - Приложение № 1.
Internal identifier596443
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
5. Lot
LotLOT-0001