2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Εξοπλισμού Αναπνευστικής, Καρδιολογικής και Διαγνωστικής Υποστήριξης του Γενικού Νοσοκομείου "Ο Άγιος Δημήτριος"
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια δύο (2) «οδοντιατρικών εδρών» συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 62.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24% (προϋπολογισμός μη συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ: 50.000,00€) με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει χαμηλότερης τιμής στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «Προμήθεια σύγχρονου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την αναβάθμιση των υπηρεσιών υγείας του Γενικού Νοσοκομείου «Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» με Κωδικό ΟΠΣ 6020775 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Κεντρική Μακεδονία 2021-2027».
Internal identifier: 22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί με την ανοικτή διαδικασία του άρθρου 27 του ν. 4412/16
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33130000 Dental and subspecialty instruments and devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Οδοντιατρικές Έδρες
Description: Προμήθεια δύο (2) «οδοντιατρικών εδρών» συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 62.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24% (προϋπολογισμός μη συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ: 50.000,00€) με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει χαμηλότερης τιμής στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «Προμήθεια σύγχρονου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την αναβάθμιση των υπηρεσιών υγείας του Γενικού Νοσοκομείου «Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» με Κωδικό ΟΠΣ 6020775 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Κεντρική Μακεδονία 2021-2027»
Internal identifier: Τμήμα 10
Quantity: 2 pieces