See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Eesti.ai koolitajate tellimine (Riigikantselei)
Description: Hange viiakse läbi Eesti.ai programmi “Kõige AI targem rahvas” seatud eesmärkide saavutamiseks. Tegu on suuremahulise tehisaru alase teadlikkuse ja oskuste arendamise programmiga, mis on suunatud tööealistele elanikele erinevates ametirollides. Perioodil 2026-2027 on eesmärgiks, et vähemalt ühe Eesti.ai töötoa või muus formaadis õpiampsu läbiks 100000 tööealist elanikku. Riigihanke tulemusel sõlmitakse raamlepingud mitme pakkujaga kehtivusega kuni 31.12.2027. Hanketeates esitatud raamlepingu aluskuupäev on eeldatav st raamlepingu täitmine algab alates lepingu sõlmimisest arvestusega, et lepingu täitmise tähtaeg on alusdokumentides sätestatud lõpptähtaeg (31.12.2027). Hankija viib läbi infotunni. Infotund toimub 05.08.2026 kell 11.00 -12.00. Infopäeval toimub Teamsi koosolekuna ja kõik osalejad saavad koosolekuga liituda alloleva lingi kaudu: https://teams.microsoft.com/meet/373318743101611?p=IfrCQISt1WDp9bkMjh Koosoleku ID: 373 318 743 101 611 Pääsukood: Vd9Pz2wg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313120-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
Additional classification (cpv): 80420000 E-learning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Koolitusteenused koos ruumirendiga
Description: Koolitusteenused koos ruumirendiga Koolituste (töötuba 1 ja töötuba 2) kavandamine ja läbiviimine koos vajaliku koolitusruumi, tehnika ja ruumiteenuste tagamisega (nt ruum, tehniline varustus vastavalt vajadusele). Hanketeates esitatud raamlepingu aluskuupäev on eeldatav st raamlepingu täitmine algab alates lepingu sõlmimisest arvestusega, et lepingu täitmise tähtaeg on alusdokumentides sätestatud lõpptähtaeg (31.12.2027). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313120-0001
Lot: LOT-0002
Title: Koolitusteenused ilma ruumirendita
Description: Koolituste (töötuba 1 ja töötuba 2) läbiviimine tellija või tellija poolt määratud asukohas, kus koolitaja vastutab koolituse sisu ja läbiviimise eest, kuid ei paku ruumi (ruumi tagab Tellija). Hanketeates esitatud raamlepingu aluskuupäev on eeldatav st raamlepingu täitmine algab alates lepingu sõlmimisest arvestusega, et lepingu täitmise tähtaeg on alusdokumentides sätestatud lõpptähtaeg (31.12.2027). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313120-0002
Lot: LOT-0003
Title: Veebikoolituste läbiviimine
Description: Veebipõhiste koolituste (töötuba 1 ja töötuba 2) ettevalmistamine ja läbiviimine digikeskkonnas (nt Teams, Zoom või muu kokkulepitud platvorm). Hanketeates esitatud raamlepingu aluskuupäev on eeldatav st raamlepingu täitmine algab alates lepingu sõlmimisest arvestusega, et lepingu täitmise tähtaeg on alusdokumentides sätestatud lõpptähtaeg (31.12.2027). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313120-0003
Lot: LOT-0004
Title: Suurürituste korraldamine ja läbiviimine
Description: Suurema osalejate arvuga sündmuste (nt esitlus, loeng, koosloome või hackathon) terviklik korraldamine ja läbiviimine, sh vajadusel tehniline korraldus, modereerimine, registreerimine ja logistika. Hanketeates esitatud raamlepingu aluskuupäev on eeldatav st raamlepingu täitmine algab alates lepingu sõlmimisest arvestusega, et lepingu täitmise tähtaeg on alusdokumentides sätestatud lõpptähtaeg (31.12.2027). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313120-0004