514028-2026 - Competition
Czechia – Research, testing and scientific technical simulator – Simulátory FZS 491,492,493
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleSimulátory FZS 491,492,493
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je dodávka simulátorů včetně dopravy do místa plnění, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, předání úplné dokumentace a poskytnutí záruky a záručního servisu. Podrobná technická specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 3 zadávací dokumentace dokumentace. Zadavatel požaduje dodání nového, dosud nepoužitého předmětu plnění (nikoli demo, repasovaného či jakkoli dříve použitého). Součástí dodávky je veškeré zařízení, propojovací komponenty, kabely a software umožňující plnou funkcionalitu zařízení. Jednotlivé komponenty i zařízení jako celek musí splňovat požadavky platných bezpečnostních norem a právních předpisů účinných na území České republiky.
Internal identifier491,492,493
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38970000 Research, testing and scientific technical simulator
Additional classification (cpv): 34152000 Training simulators, 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitleVybavení pro simulační centra FZS - 491
DescriptionVybavení pro simulační centra
Internal identifier491
LotLOT-0003
TitleSimulátor těhotenského břicha s příslušenstvím 493
DescriptionSimulátor těhotenského břicha s příslušenstvím
Internal identifier493
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 34152000 Training simulators
LotLOT-0002
TitlePediatrický simulátor pro simulační centra FZS 492
DescriptionPediatrický simulátor pro simulační centra FZS
Internal identifier492