514035-2026 - Competition
Romania – Venepuncture, blood sampling devices – Furnizare sisteme de recoltare / 4 loturi / 36 luni
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFurnizare sisteme de recoltare / 4 loturi / 36 luni
DescriptionFurnizare MATERIALE SANITARE, astfel: Lot Denumire 1 Pachet sisteme recoltare intepatoare 2 PACHET RECOLTARE PROBE BIOLOGICE 3 PACHET RECOLTARE PROBE HEMATOLOGICE-SANGE CAPILAR 4 PACHET RECOLTARE PROBE HEMATOGICE-SANGE VENOS
Internal identifier4301103_2026_PAAPD1633320
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141300 Venepuncture, blood sampling devices
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePachet sisteme recoltare intepatoare
DescriptionMicroperfuzoare recoltare Lanţete
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitlePACHET RECOLTARE PROBE BIOLOGICE
DescriptionCoprocultoare cu capac cu surub, sterile Coprocultoare cu mediu de cultura si capac cu surub Eprubete sterile ɸ 16 mm, cu dop cu filet Recoltor universal steril, 60 ml Tampoane sterile cu mediu de transport pentru culturi din produse biologice Tampoane sterile fara mediu de transport
Internal identifier2
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
LotLOT-0003
TitlePACHET RECOLTARE PROBE HEMATOLOGICE-SANGE CAPILAR
DescriptionSistem prelevare sange capilar Biochimie Sistem prelevare sange capilar Biochimie cu gel Sistem prelevare sange capilar Hematologie Sistem prelevare sange capilar pentru Coagulograma
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitlePACHET RECOLTARE PROBE HEMATOGICE-SANGE VENOS
DescriptionSistem prelevare sange venos Biochimie (capac rosu) 6 ml Sistem prelevare sange venos Biochimie cu gel separator(capac galben) 5 ml Sistem prelevare sange venos pentru Coagulograma ( capac albastru) 2ml / 3ml Sistem prelevare sange venos Hematologie- EDTA (capac mov) max 3ml
Internal identifier4