See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Medicinos reikmenys (operacinei)
Description: Perkami medicinos reikmenys operacinei - Besirezorbuojantys chirurginiai siūlai, Apendektominė kilpa, ilgos rezorbcijos; Priemonės artroskopinėms operacijoms ir Vienkartinės priemonės operacijoms atliekamoms lazeriu
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Besirezorbuojantys chirurginiai siūlai
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Apendektominė kilpa, ilgos rezorbcijos
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Priemonės artroskopinėms operacijoms
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Vienkartinės priemonės operacijoms atliekamoms lazeriu
Internal identifier: 4