514109-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – RZP/PN/43/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleRZP/PN/43/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
DescriptionSukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Previous notice33605-2026
Internal identifierRZP/PN/43/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureWstępne ogłoszenie
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Lot
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 1 - Odczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 1 - Odczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10)
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 2 - Odczynniki diagnostyczne I (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki diagnostyczne I (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 2 - Odczynniki diagnostyczne I (ADZ/10)
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne II (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki diagnostyczne II (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne II (ADZ/10)
LotLOT-0006
TitlePakiet nr 4 - Odczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 4 - Odczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10)
LotLOT-0007
TitlePakiet nr 5 - Testy i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10)
DescriptionTesty i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 5 - Testy i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10)
LotLOT-0008
TitlePakiet nr 6 - Przeciwciała I (ADZ/10)
DescriptionPrzeciwciała I (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 6 - Przeciwciała I (ADZ/10)
LotLOT-0009
TitlePakiet nr 7 - Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki diagnostyczne III (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 7 - Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10)
LotLOT-0010
TitlePakiet nr 8 - Przeciwciała II (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 8 - Przeciwciała II (ADZ/10)
LotLOT-0011
TitlePakiet nr 9 - Odczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 9 - Odczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10)
LotLOT-0012
TitlePakiet nr 10 - Odczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 10 - Odczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10)
LotLOT-0013
TitlePakiet nr 11 - Odczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 11 - Odczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10)
LotLOT-0014
TitlePakiet nr 12 - Odczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10)
DescriptionOdczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10)
Internal identifierPakiet nr 12 - Odczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10)
LotLOT-0015
TitlePakiet nr 21 - Odczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25)
DescriptionOdczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25)
Internal identifierPakiet nr 21 - Odczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25)
LotLOT-0016
TitlePakiet nr 31 - Odczynniki chemiczne (ADZ/22)
DescriptionOdczynniki chemiczne (ADZ/22)
Internal identifierPakiet nr 31 - Odczynniki chemiczne (ADZ/22)
LotLOT-0017
TitlePakiet nr 32 - Testy do badań metodą ELISA (ADZ/22)
DescriptionTesty do badań metodą ELISA (ADZ/22)
Internal identifierPakiet nr 32 - Testy do badań metodą ELISA (ADZ/22)
LotLOT-0018
TitlePakiet nr 33 - Przeciwciała (ADZ/22)
DescriptionPrzeciwciała (ADZ/22)
Internal identifierPakiet nr 33 - Przeciwciała (ADZ/22)