514184-2026 - Competition
Bulgaria – 4-wheel-drive vehicles – Доставка на нови високопроходими автомобили по обособени позиции: Обособена позиция №1. Доставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип „Пикап“ Обособена позиция №2. Доставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип “SUV”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на нови високопроходими автомобили по обособени позиции: Обособена позиция №1. Доставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип „Пикап“ Обособена позиция №2. Доставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип “SUV”
DescriptionДоставка на нови високопроходими автомобили по обособени позиции: Обособена позиция №1. Доставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип „Пикап“ Обособена позиция №2. Доставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип “SUV” Параметрите на автомобилите са посочени в Техническата спецификация за всяка от обособените позиции. Изпълнителят се задължава да предостави автомобила по съответната обособена позиция, регистриран в СДВР отдел „Пътна полиция“ на името на Столична община с валидна "Гражданска отговорност" и с валидна застраховка „Каско“, за срок от 1 (една) година.
Internal identifier593052
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
TitleДоставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип „Пикап“
DescriptionДоставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип „Пикап“
Internal identifier593055
LotLOT-0002
TitleДоставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип “SUV”
DescriptionДоставка на 1 брой нов високопроходим автомобил 4х4 тип “SUV”
Internal identifier593096