2. Procedure
Procedure
Title: VZ 53.26 Zpracování projektové dokumentace „Promenáda Dr. Martínka“
Description: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace v úrovni pro povolení záměru (DPZ) a v úrovni dokumentace pro provádění stavby (DPS) na akci „Promenáda Dr. Martínka“. Cílem je úprava prostoru lokality mezi ulicemi Dr. Martínka, Kašparova a Fr. Hajdy tak, aby se plocha dala využívat jako promenáda, náměstíčko pro setkávání lidí. Žádoucím prvkem má být promenáda lemovaná alejí stromů s navazujícími zpevněnými i nezpevněnými plochami, altánem, fontánou a veřejnou zelení. Dílo bude realizováno pro oblasti nazvané: „U Lidlu“, „U Venuše“, „Prostor promenády“. Projektová dokumentace bude zpracována pro každou oblast zvlášť, jak v úrovni pro povolení záměru (DPZ), tak v úrovni dokumentace pro provádění stavby nebo její části (DPS) Vymezený prostor bude rozšířen také o řešení případných úprav přístupových cest či přilehlých pozemků, pokud to bude jejich stav vyžadovat, případně bude nutno vyřešit napojení k hlavnímu projektu. Zadavatel požaduje zpracovat projektovou dokumentaci s ohledem na možné dotační výzvy ve smyslu zařazení prvků modro–zelené infrastruktury. Inspirací pro zpracování projektu je architektonická studie z 06/2024, viz příloha č. 3 této ZD, kterou zpracoval Ing. Václav Zikmunda V&V Projekční a inženýrská činnost s.r.o., Velflíkova 385/14, 700 30 Ostrava-Hrabůvka.
Internal identifier: VZ 53.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb v souladu s ust. § 100 odst. 3 zákona vyvstane-li potřeba projektovou dokumentaci upravit či doplnit dle podmínek vyhlášeného dotačního titulu (dotační výzvy). Hodinová sazba za zpracování úprav / doplnění díla je smluvně sjednána v Čl. II. bod 11. smlouvy o dílo, přičemž celková cena za úpravy / doplnění díla bez DPH nepřevýší 10 % celkové ceny díla bez DPH uvedené v čl. IV. odst. 1 smlouvy. Úpravy / doplnění díla dle tohoto odstavce musí být zahájeny do 3 let ode dne uzavření smlouvy a týkají se jak rozpracované projektové dokumentace, tak již dokončené projektové dokumentace.