514247-2026 - Competition
Czechia – Solar panels – Instalace FVE – Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleInstalace FVE – Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) v areálu Hamzovy odborné léčebny. Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v příloze č.1 (soupis stavebních prací dodávek a služeb s výkazem výměr) a v příloze č. 2 (projektová dokumentace, standardy HL, stanoviska, rozhodnutí o povolení stavby) a dalších přílohách zadávací dokumentace.
Internal identifier2026/3205/HL/1
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09331000 Solar panels
Additional classification (cpv): 09330000 Solar energy, 09332000 Solar installation
5. Lot
LotLOT-0001