2. Procedure
Procedure
Title: Cisternová automobilová stříkačka pro JSDH Úvaly
Description: Předmětem plnění Veřejné zakázky je pořízení nové (nepoužité, nerepasované) cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 1 „pro silniční provoz“ v provedení „V“ (speciálním rozšířeném pro šest osob) a hmotnostní třídy S (dále též je jen „CAS“) a poskytnutí záruky za jakost CAS v délce min. 60 měsíců, resp. v délce nabídnuté vybraným dodavatelem v rámci příslušného dílčího hodnotícího kritéria pro zadání Veřejné zakázky, a dále servisní prohlídky CAS po dobu trvání záruky za jakost CAS.
Internal identifier: Cisternová automobilová stříkačka pro JSDH Úvaly
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144212 Water-tender vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001