2. Procedure
Procedure
Title: Pravidelné kontroly provozuschopnosti a opravy požárních klapek a požárních stěnových uzávěrů na trasách metra a technických centrech
Description: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou pravidelné kontroly provozuschopnosti a opravy požárních klapek, požárních stěnových uzávěrů, ve stanicích metra, v technických prostorech a technických centrech na všech trasách metra, včetně zkoušek dálkového ovládání a signalizace, vypracovávání a postupné doplňování záznamových (provozních) knih PK a revizních zpráv. Vlastníkem této dokumentace bude zadavatel. Na základě zadávacího řízení bude s jedním vybraným dodavatelem uzavřena rámcová dohoda bez obnovení soutěže na plnění předmětu Veřejné zakázky. Kontrola provozuschopnosti se provádí v souladu s vyhláškou Ministerstva vnitra č. 246/2001 Sb., o stanovení podmínek požární bezpečnosti a výkonu státního požárního dozoru (vyhláška o požární prevenci), v platném znění, zejména dle § 7 a § 8 a podmínek stanovených výrobcem, 2x ročně ve všech stanicích metra, technických prostorech metra a v objektech, které jsou jeho součástí. Jedná se cca o 9000 zařízení (počet je proměnlivý). Plněno bude dle skutečné potřeby v daném období. Součástí revizí je pravidelný servis v rozsahu a časovém intervalu stanoveném výrobcem. Vybraný dodavatel bude provádět kontroly provozuschopnosti na základě předloženého ročního časového plánu revizí a servisních prací. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50413200 Repair and maintenance services of firefighting equipment
Additional classification (cpv): 75251000 Fire-brigade services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pravidelné kontroly provozuschopnosti a opravy požárních klapek a požárních stěnových uzávěrů na trasách metra a technických centrech