2. Procedure
Procedure
Title: Dobava brezkontaktnih kartic za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o.
Description: Dobava brezkontaktnih kartic za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o.
Internal identifier: JN-77007
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30162000 Smart cards
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: sklop št. 1: kartica z ISO 15693 RFID čipom iz trde plastike za večkratno uporabo (s površino za večkratno zapisovanje, inicializirana za uporabo v s
Description: kartica z ISO 15693 RFID čipom iz trde plastike za večkratno uporabo (s površino za večkratno zapisovanje, inicializirana za uporabo v s
Internal identifier: 510660
Lot: LOT-0002
Title: sklop št. 2: kartica z ISO 15693 RFID čipom za enkratno uporabo (s termo občutljivo površino za zapisovanje, inicializirana za uporabo v sistemu Axess
Description: sklop št. 2: kartica z ISO 15693 RFID čipom za enkratno uporabo (s termo občutljivo površino za zapisovanje, inicializirana za uporabo v sistemu Axess
Internal identifier: 510661
Lot: LOT-0003
Title: Sklop št. 3: kartica z ISO 15693 RFID čipom iz trde plastike za večkratno uporabo z zapisano unikatno identifikacijsko številko (s termo občutljivo po
Description: Sklop št. 3: kartica z ISO 15693 RFID čipom iz trde plastike za večkratno uporabo z zapisano unikatno identifikacijsko številko (s termo občutljivo po
Internal identifier: 510662