See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego dla budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych SGGW w Warszawie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego dla budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych (ICNŻ) SGGW w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w niżej wymienionych załącznikach:Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 2a do SWZ – Rysunki z aranżacją dla poszczególnych pomieszczeń Załącznik nr 2b do SWZ – Rzuty kondygnacji – parter, piętro 1 i piętro 2 Załącznik nr 3 do SWZ – Formularz
Internal identifier: DINT.250.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego dla budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych (ICNŻ) SGGW w Warszawie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego dla budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych (ICNŻ) SGGW w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w niżej wymienionych załącznikach: Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 2a do SWZ – Rysunki z aranżacją dla poszczególnych pomieszczeń Załącznik nr 2b do SWZ – Rzuty kondygnacji – parter, piętro 1 i piętro 2 Załącznik nr 3 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.