2. Procedure
Procedure
Title: Dodávky gumových a pryžových podložek pro tratě metra
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je postupné pořizování gumových a pryžových podložek pro tratě metra dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy: Technická specifikace (Technická specifikace - Všeobecná charakteristika a Technická specifikace - Výkresy). Předmět a podmínky plnění této veřejné zakázky jsou podrobně specifikovány v závazném návrhu Smlouvy, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace a v dalších dokumentech zveřejněných na profilu zadavatele.
Internal identifier: zakázka
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34900000 Miscellaneous transport equipment and spare parts
Additional classification (cpv): 34941000 Rails and accessories, 34946000 Railway-track construction materials and supplies, 44532200 Washers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: viz. zadávací dokumentace - čl. 12 ZD