514597-2026 - Competition
Poland – Maintenance and repair of computer equipment – Świadczenie Usług Opieki Utrzymaniowej oraz Opieki Serwisowej dla Systemu Kierowania Ruchem
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleŚwiadczenie Usług Opieki Utrzymaniowej oraz Opieki Serwisowej dla Systemu Kierowania Ruchem
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest: - świadczenie Usług Opieki Utrzymaniowej oraz Opieki Serwisowej posiadanego przez Zamawiającego Systemu Kierowania Ruchem, - świadczenie Usług Dodatkowych do 2000 Roboczogodzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 11 do SWZ (który jednocześnie stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (PPU) – Załącznik nr 2 do SWZ).
Internal identifier993200.271.038.2026-DZP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50312000 Maintenance and repair of computer equipment
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsZamawiający w ramach prawa opcji przewiduje: - możliwość skorzystania z Prawa opcji w przypadku gdy Zamawiający zidentyfikuje potrzebę wydłużenia okresu świadczenia Usług Opieki Utrzymaniowej oraz Opieki Serwisowej w celu zapewnienia ciągłości działania Systemu Kierowania Ruchem. Prawo opcji będzie polegało na : - wydłużeniu świadczenia Usług Opieki Utrzymaniowej oraz Opieki Serwisowej o maksymalnie 24 miesiące; - świadczeniu Usług Dodatkowych do 2000 Roboczogodzin; Szczegółowy opis Prawa opcji znajduje się w Załączniku nr 11 do SWZ (OPZ) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ (PPU).