2. Procedure
Procedure
Title: Javno naročilo za postavitev opreme in interpretacijskih vsebin Informacijskega centra Geoparka Kras–Carso v Lipici (KRAS-CARSO II)
Description: Predmet javnega naročila je postavitev opreme in vsebinskih elementov info centra Geoparka Kras-Carso v Lipici v sklopu rekonstrukcije objekta mejnega prehoda Lipica-faza 2 (projekt Kras Carso II, Program Interreg VI-A ITALIJA-SLOVENIJA 2021-2027). II. faza obnove obstoječega objekta bivšega mejnega prehoda Lipica bo izvedena v sklopu projekta KRAS-CARSO II, ki ga sofinancira Evropska unija v okviru Programa Interreg VI-A Italija-Slovenija.
Internal identifier: JN-77288
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 521773